EPG

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
vejv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 132
Registrován: 15 čer 2009, 22:27

EPG

Příspěvek od vejv »

Zdravím,
rád bych se zeptal ohledně EPG, když příjdu domů a zapnu box tak EPG je prázdné, vždy až po té co přepnu na napr. CT tak se nacte EPG CTecek atd.
Co mám box technisat, tak ten si každý den v určitou dobu sám načítá informace EPG a když přijdu domů a zapnu přístroj, EPG ukazuje vše.
Chtěl jsem se zeptat jestli u HD-BOXu nedělám něco špatně, aby data EPG byla vždy načtena.


https://PrivateLadyEscorts.com - Local Chat Dating - No Selfie - Anonymous Adult Dating - Voice Chat Dating
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: EPG

Příspěvek od grantec »

Nikdy som to neskusal, ale neda sa nastavit na epg dlhsia doba nacitania udajov ? ak mas prednastavene 2 hodiny - po 6 hodinovom vypnuti musi byt logicky prazdne epg.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
RadekV
Nováček
Nováček
Příspěvky: 104
Registrován: 14 srp 2009, 21:24

Re: EPG

Příspěvek od RadekV »

Na funkci automatickeho nacitani EPG zatim zapomen. Jak jsem psal jinde, kdyby se alespon nactene EPG ukladalo na hdd pred vypnutim do 1W. Vypada to ale, ze spousta funkci se postupne ladi a pridava, treba se nekdy dockame. Dalsi moznost je Enigma2, ale az na jedno video na netu jsem o ni jeste nikde nevidel zadnou realnou informaci.


vejv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 132
Registrován: 15 čer 2009, 22:27

Re: EPG

Příspěvek od vejv »

Ano, mas pravdu, EPG se nacte (paklize jsem na dotycnem programu) na nekolik dni dopredu, ale staci vypnout a zapnout a je pryc, zkratka se informace neulozi. Tak snad nekdy v budoucnu


https://PrivateLadyEscorts.com - Local Chat Dating - No Selfie - Anonymous Adult Dating - Voice Chat Dating
petrde
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 11 říj 2009, 23:00

Re: EPG

Příspěvek od petrde »

Potřeboval bych poradit s EPG respektive s nahráváním. Mám fw. 1.07.81.
1) Přes EMU na D*gi jde EPG jen na některých stanicích, je to tak ?
2) Pokud už EPG u stanice jde, tak se zobrazí pouze barevně časový úsek bez popisu, není tam žádný text. Jde s tím něco udělat ?
3) Až tak by mi předchozí body nevadily, ale mají vliv na nahrávání. Nahrávám časově, protože EPG téměř nefunguje a nahrávaný program se ukládá jenom pod názvem stanice + pořadové číslo a pak je to nepřehledné. Neexistuje nějaká možnost, jak při zadávání nahrávání pojmenovat nahrávku nebo není možno to přidělat do firmware ? Z počítače to dodatečně přejmenovávat nechci. Představuji si funkčnost jako na IPboxu s Enigmou.


Hd-box , fw. 1.07.75
patule Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 21 pro 2009, 20:25

Re: EPG

Příspěvek od patule »

Dobrý den všem!
Potřeboval bych poradit ohledně epg které se mi nezobrazuje na čt1,čt2,čt24,prima...
vlastním hdbox 9200 verze fs 1.08.22 a plugin OSCAM+MGAMD pro karty tnk a skylink z 29.června 2010
mimochodem jediny plugin který mi funguje bezvadně i emu
děkuji za každou odpověď. :90:


HD BOX 9105HDPVR v2.11.77
dym1 Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 536
Registrován: 09 pro 2009, 12:36
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: EPG

Příspěvek od dym1 »

Na cigi nikdy epg dobre neslo ani nepojde.


DM 900 UHD, SSD Kingston 240GB. Xtrend ET8000, SSD Kingston 240GB, Parabola Maximum E-85.
patule Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 21 pro 2009, 20:25

Re: EPG

Příspěvek od patule »

Nejedná se mi o cigy ta mně netrápí,tam to nešlo pořádně nigdy,ale používám kartu skylink a všechny programy se načtou kromě již zmiňovaných tak je mi to divný. :15:


HD BOX 9105HDPVR v2.11.77
Uživatelský avatar
Rejpal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 79
Registrován: 07 lis 2009, 02:13

Re: EPG

Příspěvek od Rejpal »

patule píše:Nejedná se mi o cigy ta mně netrápí,tam to nešlo pořádně nigdy,ale používám kartu skylink a všechny programy se načtou kromě již zmiňovaných tak je mi to divný. :15:
To je divný.. Chyba asi bude někde u tebe mě to funguje korektně..Pravda..jak je napsáno výše..po vypnutí STB se EPG nahrává znovu, ale je to hned!
Jinak mám starší verzi softu..možná že je chyba v něm (v tom tvém). Nechce se mě v tom ňahňat (aktualizovat) když to vše funguje jak má. Ať se daří. PS: Všinul jsem si že načítání EPG mě dělá i IP-BOX 910HD.. taky tam je starší soft (neni to enigma)...taky běží bez problému již dva roky.. Enigma na IP-boxu 250 si EPG pamatuje..
:89: :89: :89:


*Já se nehádám!! Pouze oponuji!!*HDBox fs-9200+par.80-motor SG2100, HDBox fs-9100par.80-motor SG2100,HDBox fs-9105+par.80-DiSEqC,IPBox 910hd+par.80-motor SG2100 Pro všechny NAS storage HTPC Atom 525, ION2 ,2TB+TV 55",47",32",26"
patule Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 21 pro 2009, 20:25

Re: EPG

Příspěvek od patule »

Vyřešeno přeladil jsem celý box a už to funguje! Díky za odpovědi Všem! :87:


HD BOX 9105HDPVR v2.11.77
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9200-9300 PVR“