Re: S30 SatePlan setting
Napsal: 22 kvě 2019, 16:06
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://www.forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://www.forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=15557