Stránka 1 z 1
Čas, čas a zase čas
Napsal: 08 lis 2014, 14:29
od Bocis
ZADR Borci,
mám problém se svým AZbox Premium HD. Image OpenRSI 3.0 Enigma 2013-06-30, kernel 3.3.1. A protože jsem žádné podobné téma nenašel, tak zakládám toto.
A teď k problému, po aktualizaci této image se mi nechce zaktualizovat čas. S tím je spojené i EPG programu, tedy nevidím přehledy.
A další věc s časem, na minulé image se dal zobrazit čas na televizi v pravém horním rohu.
Teď nemohu najít ani automatickou aktualizaci času, ani manuální nastavení času, ani nastavení pro zobrazení hodin na televizi.
Poradí někdo???
DB
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 08 lis 2014, 21:44
od Fishburn
Udělej update skin zřejmě si měl skin který to podporuje jako npř. skin ( my metrix atd...)
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 09 lis 2014, 09:42
od Bocis
Skin používám stále stejný - základní. Tedy skin by mohl vyřešit hodiny na televizi, ale jak vyřešit aktualizaci hodin v samotném AZku???
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 09 lis 2014, 21:25
od JohnCenaWWE
menu-system-cas.pasmo a ked ti to nepomoze este je plugin na cas ale uz si nepamatam ako sa vola tam sa da nastavit cas bud z TP alebo net
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 07 pro 2014, 23:05
od Bocis
Takže Plugin - system plugin - systemtime.
Nicméně stále nevím, kde jsem kdysi našel v té image ty malé digitální hodiny do rohu obrazu... :-((( Žádný specielní skin jsem neinstaloval.
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 07 pro 2014, 23:26
od Fishburn
male hodiny do rohu
je to plugin pernament-clock a da se stáhnout přimo v pluginech
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 16 led 2015, 19:55
od Bocis
Takže, pod OpenRSI 3.0 jsem v pluginech permanent Time nenašel. Pouze když nahodim OpenRSI 2.1. A když chci stáhnout systemtime plugin, tak mi to napíše, že mám blbou adresu zdroje. Takže smolík. Nevíte někdo, kde bych tento plugin stáhnul jako IPKčko z netu a napral do boxu přes FTP a nainstaloval jako místní rozšíření???
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 19 led 2015, 18:38
od Fishburn
Stačí vložit do Go*gle enigma2-plugin-extensions-permanentclock
A tady to taky mají..
http://uloz.to/xGfb7oxC/enigma2-plugin- ... mipsel-zip

Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 22 led 2015, 16:16
od Bocis
Takže hodiny už jsem našel, ale nemohu nikde na netu stáhnout SystemTime PLugin. Nemáte ho někdo??? Napral jsem tam nejnovější OPenRSI 2.1 a za posledních 5 dní se neseklo ani jednou, takže ho tam asi nechám. Jen mě trápí, jak tam dostat ten aktuální čas. A pro jistotu, když chci tento pluging stáhnout přes menu v boxu, tak mi to napíše, že mám špatnou zdrojovou adresu a mám smolíka. Proto se ptám, zda tento plugin ipk nemáte někdo na disku nebo kde by se dal stáhnout.
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 22 led 2015, 17:45
od JohnCenaWWE
zmen si feedy v opkg na openspa, openpli asi konci s podporou sa mi zda,skus uvidis
Re: Čas, čas a zase čas
Napsal: 22 led 2015, 20:00
od Fishburn