Stránka 1 z 1

Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 15 črc 2013, 16:08
od marsim21
Tomu už se říká drzost,jak za každou cenu přinutit zákazníka k výměně starší dekódovací karty Cslink/Skylink.
Dnes mi dorazil email,ve znění:

Vážený zákazníku,
dne 16.07.2013 Vám bude odeslána nová dekódovací karta pro příjem satelitních programů. Zásilka vám bude doručena do 5 dní na korespondenční adresu uvedenou při objednávce karty. Celková částka k úhradě je 349 Kč. Na internetových stránkách České pošty můžete sledovat, kde se zásilka aktuálně nachází.
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sl ... asilky.php
Podací číslo vaší zásilky je DRXXXXXXXXX

Vaše nová karta SKYLINK VÝMĚNA vám zajistí bezplatný příjem všech neplacených programů, které jste měli k dispozici u CS Linku.
Číslo vaší nové karty je 42XXXXXXX. Jedná se o kartu typu ICE, tzn. karta je kompatibilní s oběma kódovacími systémy používanými u Skylinku. Jedná se o nový typ dekódovací karty (Irdeto/ICE), která korektně funguje jak v nových přijímačích s licencovaným dekodérem Irdeto, tak ve starších přijímačích s licencovaným dekodérem CryptoWorks. Upozornění: Ke sledování HD programů je třeba HD satelitní přijímač i HD televizor (HD ready nebo Full HD).

Děkujeme za objednávku a těšíme se na další spolupráci.
Tým CS Link a Skylink

Děkujeme za objednávku,kterou jste si neobjednal. :88: Když má Skylink tolik peněz na poštovné.
Doma se mi válí minimálně 10 karet výměn a já jim budu ještě platit dalších 348 Kč.Největším paradoxem na celé věci je to,že tyto emaily posílají i zákazníkům s kartami, na kterých je platný více jak rok servisní poplatek.Tomu se říká byznys. :106:

Re: Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 16 črc 2013, 17:58
od buco4959
To je sila!

Re: Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 18 črc 2013, 21:58
od schmegea
Mě už taky příšla (2x) a zase odešla i s pošťákem, který nechápal, že si nechci převzít to co jsem si přece objednal.
Jedna mi, ale málem zůstala, ještě, že jsem poučil celou domácnost, :96:
Dle mého názoru kartu výměna by měli poslat zdarma, vždyť jim platíme servisní poplatek za lepší přístup k zákazníkovi.
Ale proč by to dělali, vždyť se ještě hodně lidí najde, kteří si ji koupí.

Re: Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 21 srp 2013, 17:32
od JIKARU
Tak pry CW karet je uz jen 300000 u zakazniku...

Re: Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 21 srp 2013, 21:02
od marsim21
U mě dvě. :106:

Re: Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 21 srp 2013, 21:06
od Thomik1
Taky tak ,takže to máme ještě 299996 :))

Re: Skylink objednávka/neobjednávka

Napsal: 21 srp 2013, 22:24
od Steiner
U mňa ešte 8 :D